Чому поліція досі не спіймала полтавського терориста: ексклюзивні дані про спецоперацію

Чому поліція досі не спіймала полтавського терориста: ексклюзивні дані про спецоперацію

Пошуки Романа Скрипника, який 23 липня при затриманні погрожував підірвати гранату і взяв в заручники поліцейського в Полтавській області, ускладнені розмірами території, де він ховається, а також наявністю у нього гранати.Про це OBOZREVATEL повідомили в прес-службі поліції Полтавщини. «Пошуки підозрюваного тривають, для цього задіяні кінологи, дрони, а вночі ми використовуємо тепловізори. Але, по всій видимості, у людини є навички, які дозволяють йому залишатися непоміченим, або він може «залягти» в такому місці, яке не можуть знайти навіть поліцейські собаки. Ми перевіряємо все, що тільки можна, в тому числі і покинуті будинки. З родичами він поки не зв’язувався», – розповіла співробітниця відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна.

Вона додала, що пошуки зловмисника ведуться не тільки в безпосередній близькості села Великий Байрак, де він кинув автомобіль і зник, а «в принципі це територія Миргородського району».


У той же час, джерело в правоохоронних органах повідомило, що однією з причин «повільних пошуків» Скрипника, є факт того, що він озброєний.

«Відомо, що у нього є граната, якою він власне і погрожував поліцейським. Але при цьому ми не виключаємо, що у нього є і інша зброя. Саме тому його пошуки ведуться вкрай акуратно, щоб не ризикувати життями і здоров’ям правоохоронців», – розповів співрозмовник OBOZREVATEL.


Крім того, за словами поліцейських, Скрипнику вже повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених статтями 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) і 349 (Захоплення представника влади або працівника правоохоронного органу як заручника) Кримінального кодексу України. Йому загрожує довічне позбавлення волі.

Залиште свій коментар