«Червона зона»: у МВС роз’яснили, як будуть штрафувати за відсутність маски на вулицях

«Червона зона»: у МВС роз’яснили, як будуть штрафувати за відсутність маски на вулицях

У Міністерстві внутрішніх справ пояснюють, що за відсутність маски у громадських місцях «червоної» зони штрафуватимуть злісних порушників, які не реагуватимуть на зауваження правоохоронців.Джерело: заступник директора департаменту МВС комунікацій зі ЗМІ Ярослав Тракало у коментарі УП

Пряма мова: «Робота правоохоронців матиме, насамперед, профілактичну та роз‘яснювальну місію. Безумовно, першочерговим завданням буде донести до людей, чому дотримуватися маскового режиму — надзвичайно важливо як для власної безпеки, так і безпеки здоров‘я і життя оточуючих. Усі повинні усвідомлювати власну відповідальність».


Деталі: На запитання щодо того, чи залучатимуться додаткові сили поліції для відстеження порушень, Тракало зазначив, що патрулі постійно присутні на вулицях, вони стежать за дотриманням порядку і тепер, відповідно, будуть робити зауваження громадянам без масок.

Злісним порушникам, які не будуть погоджуватися надіти маску, будуть виносити на місці постанову про штраф у 170 гривень, або  протокол про штраф у 17 тисяч, якщо порушення зафіксовано в громадському транспорті або державній установі.


Залиште свій коментар