Через провал «спецоперації» в Україні полетіли голови командувачів армією РФ – розвідка Британії

Через провал «спецоперації» в Україні полетіли голови командувачів армією РФ – розвідка Британії

Низька ефективність російської армії під час її вторгнення в Україну дорого обійшлася військовому керівництву країни-агресора РФ. Найімовірніше, це призвело до звільнення щонайменше шести командувачів окупантами з початку лютого.Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter. Там опублікували дані розвідки, яка припускає, що начальники Східного та Західного військових округів РФ втратили командування.

Так, у травні 2022 року генерал-полковника Олександра Чайку звільнили з посади командувача Східним військовим округом РФ.


Інший російський генерал-полковник – Олександр Журавльов, який командував Західним військовим округом з 2018 року, був відсутній на дні військово-морського флоту РФ у Санкт-Петербурзі 31 липня. У розвідці Британії припустили, що його на цій посаді замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Крім цього, Кремль усунув генерала Олександра Дворнікова незабаром після того, як той отримав загальне командування так званою військовою «спецоперацією» в Україні, а генерал Сергій Суровікін прийняв командування Південним угрупуванням військ від колеги Геннадія Жидка.


«До цих звільнень додається щонайменше десять російських генералів, убитих на полі бою в Україні. Кумулятивний вплив на послідовність командування, ймовірно, сприяє тактичним і оперативним труднощам Росії у війні», – вважають у британській розвідці.

Зведення розвідки Британії
Залиште свій коментар