«Часу максимум 3,5 місяців»: біда в родині бійця ЗСУ, українців благають про допомогу для його маленької дочки

«Часу максимум 3,5 місяців»: біда в родині бійця ЗСУ, українців благають про допомогу для його маленької дочки

Бійцеві ЗСУ Володимиру Клундуку потрібна величезна сума, щоб врятувати свою маленьку дочкуПро це у своєму Facebook повідомив командир батальйону 25-ї бригади майор Еміль Ішкулов.

Так, дочці військовослужбовця поставили страшний діагноз, і тепер їй необхідна пересадка кісткового мозку, але операцію в Україні провести неможливо.


«Необхідна допомога. 01.06.2020 року дочки нашого товариша по службі Клундука Володимира Вікторовича Національною дитячою спеціалізованою лікарней «Охматдит» було встановлено діагноз: «Комбінований рецидив гострого лімфобластного лейкозу», пацієнтка має абсолютні показання до трансплантації кісткового мозку», — повідомив майор ЗСУ.

За словами Ішкулова, малятко вже проходило стаціонарне лікування у відділенні хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії (прийняла6 блоків хіміо терапії), увійшла в ремісію, тобто увійшла в число тих, кого підтримують із сухою хіміотерапією.


Дочці бійця Володимира Клундука призначили операцію, але результати генетичного дослідження кісткового мозку батьків Вікторії і її брата не підійшли, тому маленька дівчинка потребує іншого донора.

«Обставини складаються таким чином, що операцію з трансплантації кісткового мозку Вікторії можливо зробити тільки за кордоном з орієнтовною вартістю Німеччина — 280 тисяч євро, Австрія — 400 тисяч, Іспанія — 180 тисяч, довідка-розрахунок буде надано тоді, коли закордонна клініка остаточно підтвердить можливість лікування Вікторії в одній з цих клінік. За словами завідуючої онкогематології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у м.. Київ часу для збору коштів та проведення трансплантації кісткового мозку у Вікторії — максимум до 3,5 місяців, шанси на одужання після трансплантації кісткового мозку — до 50%», — резюмував командир батальйону, в якому служить боєць Володимир Клундук.

Залиште свій коментар