«Це зрада»: в РФ «прозріли» від темпів контрнаступу ЗСУ на Харківщині й шукають винних у провалі

«Це зрада»: в РФ «прозріли» від темпів контрнаступу ЗСУ на Харківщині й шукають винних у провалі

Пропагандисти в Росії шоковані темпами контрнаступу Збройних сил України в Харківській області. Вони намагаються знайти винних у провалі окупаційної армії та заявляють, що звільнені українськими захисниками населені пункти нібито були «здані».Про це путіністи пишуть у мережі. «Це зрада в генералітеті!» – заявляють вони.

''Це зрада в генералітеті!'' – пишуть путіністи

Зокрема, терорист так званої «ДН» Олександр Жучковський поскаржився на низький бойовий дух у лавах військ РФ.


«Гірше і небезпечніше упадництва, що панує в наших лавах, – тільки наснага, що панує в стані ворога», – заявив він.

Жучковський досадує, що ЗСУ займають все нові й нові території і «переламати ситуацію» може лише падіння духу українських воїнів та підняття духу окупантів, чого досягти «дуже нелегко».


«Перемоги здобуваються насамперед не силою зброї (якої у нас завались), а силою духу – із цим зараз явні проблеми», – визнав пропагандист.

Жучковський поскаржився на низький бойовий дух окупантів

Інший пропагандист, Захар Прилєпін, порадив росіянам не читати новин, якщо вони не хочуть засмучуватися, проте спробував реабілітувати репутацію загарбницької армії:

«Думка про те, що росіяни починають як слід воювати лише після серйозних поразок, висловлена у зв’язку з добровільним відступом з-під Києва – була висловлена тоді з випередженням. …За російського солдата та офіцера, які всі ці дні були на вістрі, – відчуваю тільки гордість. Це неймовірні люди».

Захар Прилєпін порадив росіянам не читати новин

Крім того, в пабліках сепаратистів так званої «ДНР» пишуть, що відмовляються вірити у втечу окупаційних військ РФ із Куп’янська.

«Ми пам’ятаємо, як угруповання виводили з Київської, Чернігівської та Сумської областей. Як потім відверту здачу намагалися продати населенню як заздалегідь сплановану акцію. А тепер застосуйте ось рівно те саме на масштаби Харківської області. І запитайте самі себе: а чи є глобальний план? Ми не знаємо», – обурюються фанати РФ.

У ''ДНР'' відмовляються вірити у втечу військ РФ з Куп'янська

Водночас пропагандисти пишуть про «здачу» Красного Лимана Краматорського району Донецької області, хоча їхні повідомлення суперечливі. Так, деякі з них стверджують, що військові РФ продовжують бої в цьому населеному пункті.

Повідомлення пропагандистських ЗМІ суперечливі
''Лиман здали''
''Ізюм здали''

Український блогер Денис Казанський зазначив, що винними в розгромі військ агресора на Харківщині зробили «мобілізованих» із так званих «Л/ДНР».

«Тобто вони спочатку ловлять людей на вулицях, погрозами і побоями змушують воювати без підготовки, а потім дивуються, що в тих бойовий дух низький», – пише він.

У розгромі військ агресора на Харківщині звинуватили ''мобілізованих'' із так званих ''Л/ДНР''
Залиште свій коментар