«Це дурний збіг обставин»: що кажуть батьки, які відлупцювали свою дитину під Одесою

«Це дурний збіг обставин»: що кажуть батьки, які відлупцювали свою дитину під Одесою

Поліція провела профілактичну бесіду з батьками та виписала адмінпротокол.До Мережі потрапило відео, як вітчим лупцює пасинка, якому немає ще й двох років. Мати спокійно спостерігає за цим, а потім ще й сама додає стусанів. Сімейну сцену зафільмували камери спостереження будинку, і сусіди виклали кадри на широкий загал.

Про це йдеться у випуску новин ТСН.


Побачене спричинило обурення у  соцмережах 

  • Те, що на відео, не момент виховання — це справжня жорстокість. Шкода малюка
  • Беззахисну дитину з такою ненавистю та силою… Що мати, що батько…
  • Я на 99% впевнена: це не поодинокий випадок. На зауваження батько кричав, що він сам розбереться, як йому сина виховувати.

Поліція вже знайшла родину.


«Синців на дитині не було, дитина спокійна, весела», — запевнила Оксана Сороката, керівниця служби у справах дітей Таїровської селищної ради.

Фахівці служби звітують: в родині вже побували, шукали сліди побоїв, і не виявили. Родина благополучна, умови життя малюка — нормальні.

«Родина була шокована. Родина не очікувала такого резонансу. Для них було незрозуміло, чому так суспільство відреагувало. Батьки запевняють, що це було один єдиний раз», — додала Сороката.

Нема синців – втім, може бути психологічна травма. Психологи кажуть: невідомо, як таке виховання вплине на розвиток дитини. 

«Така дитина може бути травмована психологічно, вона може замикатися, часто плакати. Це є фізичне насилля над дитиною, дитина ще маленька, вона не може відповісти дорослому», — вважає Ольга Максимова, психологиня.

Співмешканець матері пояснює: бив начебто тому, що злякався за дитину. Хлопчик біг у бік проїджої частини, і міг потрапити під колеса.

«Звичайна побутова, для когось звичайна, для когось незвичайна, скажімо так. Ми зрозуміли свою помилку. Це дурний збіг обставин. Мати плаче, я теж почуваюся, як не знаю хто. Ми не те, щоб радіємо цьому», — каже Денис, вітчим дитини.

«Це були не перші таки стусанки до дитини. Це для них було якось нормально: ну, нічого, там, дав по дупі – я нічого страшного не зробив», — додала Ольга Максимова, психологиня  КУ «Центр надання соціальних послуг».

Найгірше якраз те, що нічого особливого у своїх діях дорослі не вбачають,  каже правозахисниця Зоя Мельник.

«В Україні дитина — такий же рівноправний громадянин, як і інші люди. Це можна кваліфікувати як домашнє насильство», — зазначила Зоя Мельник, голова громадської організації «Захист прав дітей».

Залиште свій коментар