Бондаренко назвала ЗСУ «злочинцями» та обурила офіцера. Відео

Бондаренко назвала ЗСУ «злочинцями» та обурила офіцера. Відео

Екснардепка Олена Бондаренко викликала обурення офіцера Збройних сил України Анатолія Штефана, назвавши українську армію «злочинницею».Коментар на її заяву в етері телеканалу «НАШ» військовослужбовець опублікував на своїй сторінці Facebook. Він підкреслив, що провокаційні висловлювання вже розтиражували ЗМІ країни-агресора – Росії (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Ми воюємо з тими, хто на цю війну не з’явився. Довести присутність регулярних військ – неможливо. А ось докази того, що власні Збройні сили [влаштовували] збройні обстріли, докази, на жаль, є», – заявила Бондаренко в дусі російської пропаганди.


«З нашої української армії зробили злочинницю. Будь-хто, хто зараз носить погони, по моралі та за законом – це злочинці в нашій країні», – сказала вона.

Штефан написав, що заяву екснардепки вже «розтягнули всі російські інформагентства та пособники окупантів».


«Тобто через 7 років війни, тисячі доказів російської агресії колишня депутатка в ефірі телеканалу, який має дозвіл на українське мовлення, відкрито заявляє, що воїни ЗС злочинці? Що армія – це злочинниця?» – обурився він.

Офіцер наголосив, якщо на цей інцидент ніяк не відреагує Служба безпеки України, Національна поліція, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення, то «реакція буде від ветеранів і воїнів Збройних сил України».

«І ця реакція, на мою думку, вже наближається з великою швидкістю. Ніхто не дозволить ворогам та їхнім пособникам так себе вести щодо наших воїнів. Це моя особиста позиція як військового, так і командира», – заявив Штефан.

Пізніше під своєю публікацією він повідомив, що на ситуацію відреагувала Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

«На наступне засідання готується розгляд питання щодо цієї заяви, а також телеканалу «НАШ», де ці заяви систематично транслюють», – уточнив офіцер.

Публікація українського офіцера у відповідь на заяву Бондаренко
На ситуацію відреагувала Нацрада з питань ТБ та радіомовлення
Залиште свій коментар