«Били, а потім застрелили»: дружина розповіла окупанту, що військові РФ самі вбили товариша по службі. Аудіо

«Били, а потім застрелили»: дружина розповіла окупанту, що військові РФ самі вбили товариша по службі. Аудіо

Злочини російських військових в Україні не мають меж. Вони вбивають навіть своїх, сподіваючись, що війна «все спише».Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові окупанта з дружиною, яку опублікувало Головне управління розвідки Міноборони. Жінка розповіла, що додому в Бурятію привезли тіло загиблого військового, який був повністю забинтований – мати не змогла його ні помити, ні перевдягти (щоб прослухати аудіо, доскролльте до кінця новини).

«Пройшов місяць і прийшов його друг з армії, у нього контракт закінчився. Він також «там» був. Прийшов до матері і сказав, що його вбили свої два офіцери. І що він був весь побитий», – зазначила дружина військового.


За її словами, у друга вбитого закінчився контракт і він висловив готовність свідчити проти офіцерів-убивць.

«Вони зараз ексгумацію хочуть робити, незалежну експертизу. Вони його били-били і потім убили, застрелили. Я кажу, пі… йо…. Думають, війна все спише», – обурилася росіянка.


Через це вона попросила чоловіка знайти будь-які можливості, щоб повернутися з війни додому. Радить звернутися до матері, у якої зв’язки в лікарнях, з метою отримати довідку про непридатність до служби.

 

Нагадаємо: у Республіці Бурятія (РФ) багато сімей зіткнулися із втратою близьких на війні в Україні. Близько 500 осіб уже звернулися до фонду «Свободная Бурятия», щоб їм допомогли розірвати контракти з армією чи повернули додому зі «спецоперації».

Залиште свій коментар