Білецький заявив, що нападників на людей Киви потрібно нагородити. Відео

Білецький заявив, що нападників на людей Киви потрібно нагородити. Відео

Перший командир полку «Азов» Андрій Білецький прокоментував напад на членів організації «Патріоти – за життя» народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви.В опублікованому на YouTube зверненні він заявив, що людей, причетних до цього, необхідно нагородити за боротьбу з сепаратизмом (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Затримали 14 хлопців. Наскільки мені відомо, ці люди не мають ніякого відношення до цієї ситуації. А якщо мають, то я сподіваюся, що у СБУ, яка повинна займатися сепаратизмом, Офісу генерального прокурора буде воля, совість і якийсь характер, щоб нагородити хлопців медалями за боротьбу з сепаратизмом», – сказав він.


Білецький вважає, що нічого страшного на трасі Київ-Харков 27 серпня не відбулося.

«Невідомі патріоти перетнулися з тітушней Іллі Киви і трохи посварилися. Нічого серйозного не сталося. Кілька орлів Киви з синцями потрапили в лікарню», – зазначив командир «Азова».


Білецький назвав цю подію реакцією на бездіяльність українських спецслужб і МВС.

«Люди із загостреним почуттям справедливості, які добре пам’ятають 2014-й рік … подібні проросійські загони … ми пам’ятаємо харківський «Оплот», який починав як спортивний клуб, а продовжив як вбивці людей на Майдані, а потім як окремий танковий батальйон так званої «ДНР». Тому бездіяльність тих, хто повинен цим займатися (боротьбою з сепаратизмом), викликає величезне хвилювання у великої кількості патріотично налаштованих людей, ветеранів», – підкреслив він.

Білецький додав, що зараз воєнізовані парамілітарні проросійські загони створюються в Києві, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові.

 

Залиште свій коментар