Бесіда Ніцой з Довбиком про мову виявилася пранком: з’явилося відео розіграшу

Бесіда Ніцой з Довбиком про мову виявилася пранком: з’явилося відео розіграшу

Лариса Ніцой розкритикувала Артема Довбика через його спілкування російською мовою на прес-конференції після матчу зі Швецією на Євро 2020. Ситуація викликала резонанс у суспільстві, і незабаром письменниця повідомила, що футболіст їй подзвонив і обговорив «мовний» скандал, а також запросив до Риму на гру з Англією — мовляв, щоб публічно показати, що конфлікт вичерпано. Як з’ясувалося, активістку насправді просто розіграли.Потрібно сказати, що Ніцой теж підозрювало недобре після такої бесіди, про що зізнавалася в мережі у своєму пості. Чуття письменницю не підвело — з нею дійсно розмовляв не футболіст, а «лже-Довбик».

Приміряв на себе роль героя матчу зі Швецією журналіст Василь Крутчак, а відео його спілкування з Ніцой опубліковано на каналі «Island TV«в YouTube.


Пранкер від імені Довбика мило і довго поговорив з письменницею, вислухав, чому неприпустимо говорити в публічному просторі неукраїнською мовою.

Також «Артем» зазначив, що виріс в україномовній родині, та постійно перебував з російськомовними тренерами. І в підсумку попросив Ніцой написати про те, що «Довбик» домовився з ними надалі на всіх прес-конференціях говорити виключно державною мовою.


Вся розмова протікала в спокійній поважній і приємній манері, Ніцой дякувала «футболісту» за таку реакцію на її минулі різкі висловлювання, і в кінці з радістю погодилася на запрошення поїхати на матч з Англією 3 червня.

Відео: розмова Лариси Ніцой з Артемом Довбиком виявився пранком журналіста

Залиште свій коментар