Батько загиблого під Зайцевим розвідника подав позов проти Зеленського

Батько загиблого під Зайцевим розвідника подав позов проти Зеленського

Сергій Журавель, батько загиблого під Зайцевим українського розвідника Ярослава Журавля, подав позов проти президента України Володимира Зеленського, звинувативши його у перевищенні службових повноважень.

Позовні матеріали він спрямував до Державного бюро розслідувань і Офісу генерального прокурора. Про це чоловік сповістив на сторінці у Facebook під ніком Остап Підкова.


Зокрема, батько розвідника зазначає, що Зеленський на посту верховного головнокомандувача і президента України «заборонив підрозділам Об’єднаних сил проведення рятувально-пошукових заходів» біля Зайцевого в Донецькій області.

Читайте також:   В Україні посилять контроль за карантином: Степанов пообіцяв жорсткі заходи

«Я не пробачу тим, хто завдяки популізму і некомпетентним діям став причиною загибелі мого сина. Не пробачу тим, хто ставить під загрозу життя наших військовослужбовців, під прикриттям «прагнення до миру», – написав Журавель.Він вимагає розпочати досудове розслідування за статтею «перевищення військовою службовою особою влади та повноважень». Зауважимо, що її санкція передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років.


Читайте також:   «Садіть Порошенка! Як бульбу, садіть…» – вірш українського поета рве мережу

«Я не боюся, і піду до кінця, заради справедливості», – підкреслив Журавель.

Позовна заява
Копія документа
Позов Сергія Журавля
Скриншот посту
Залиште свій коментар