Арестович заявив, що за добу ЗСУ завдали сім ударів по окупантах: це серйозний тактичний успіх

Арестович заявив, що за добу ЗСУ завдали сім ударів по окупантах: це серйозний тактичний успіх

Збройні сили України минулої доби, 9 березня, завдали не менше семи потужних ударів по російських окупантах. Загинули командири двох полків армії РФ.Про це повідомив радник глави Офісу президента Олексій Арестович на брифінгу у четвер, 10 березня. За його словами, ударів було завдано на напрямках: Бровари, Ізюм, Миколаїв, Нікополь та Кривий Ріг (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

За словами радника глави ОП, туди ворог, здійснюючи свій попередній план, висунув окремі батальйонно-тактичні групи, які були знищені на марші. Він додав, що українські війська під Харковом взяли населений пункт Дергачі та розірвали комунікацію між північним угрупованням російських військ та підрозділами у районі Ізюма.


«З військової точки зору це серйозний тактичний успіх», – наголосив Арестович.

Крім того, він прокоментував ситуацію в Маріуполі, наголосивши, що ворог остаточно змінив тактику в оточених містах: «Будучи не в змозі завдати поразки на полі бою, перейшов до так званого сирійського варіанту. Це терор».


Також страждають Харків, Охтирка та деякою мірою Миколаїв.

«Але треба розуміти, що це війна», – наголосив він.

Арестович запевнив, що військово-політичне керівництво України знає, що відбувається у Маріуполі та намагається встановити гуманітарні коридори для евакуації мирного населення. Поки що всі спроби зриває Росія.

«На жаль, війна – це двосторонній процес і не все залежить від України», – нагадав Арестович.

Залиште свій коментар