Арестович потрапив до бази «Миротворця» після звільнення з Офісу президента: названо причину

Арестович потрапив до бази «Миротворця» після звільнення з Офісу президента: названо причину

Колишнього радника голови Офісу Президента Андрія Єрмака та ексспікера української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича внесли до бази сайту Миротворець. Зокрема, його назвали «професійним провокатором».Причиною внесення Арестовича до бази стала «участь в актах гуманітарної агресії проти України». Про це свідчить інформація на сайті Миротворця.

Автори публікації заявляють, що Арестович брав «свідому участь у заходах, що підривають обороноздатність України шляхом деморалізації збройних сил України».


Крім того, йому інкримінують «дискредитацію Державних органів влади та управління».

Профіль Арестовича в базі

Нагадаємо, у понеділок, 17 січня, Олексій Арестович, спікер української делегації у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання конфлікту на Донбасі та радник голови Офісу президента звільнився з обох посад. Своє рішення він пояснив «особистими причинами».


Пізніше він пояснив причину звільнення з посад радника глави Офісу президента та спікера української делегації у Тристоронній контактній групі. За його словами, держава виявила слабкість під час зустрічі п’ятого президента України Петра Порошенка його прихильниками у аеропорту «Жуляни».

Арестович зазначив, що здатний пробачити багато чого, включаючи особисту підлість по відношенню до себе, але слабкості вибачити не може.

Залиште свій коментар