Адаптивний карантин в Україні продовжать до 31 липня, – Шмигаль

Адаптивний карантин в Україні продовжать до 31 липня, – Шмигаль

В Україні продовжать дію адаптивного карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу нового типу до 31 липня.Про це під час засідання уряду в середу, 17 червня, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 ми продовжуємо дію адаптивного карантину до 31 липня цього року», – сказав він.


Крім цього, прем’єр додав, що уряд має намір розглянути запропонований МОЗ оновлений підхід, який передбачає посилення карантинних обмежень в окремих областях. За його словами, йдеться лише про випадки, якщо цього вимагатиме ситуація щодо захворюваності на коронавірус у регіонах.

Анонсував Шмигаль і зміну графіків початку роботи підприємств і організацій в окремих галузях економіки. Зокрема, для того, щоб розтягнути в часі години «пік», у які не має виникати такої навантаженості на громадський транспорт, яка спостерігається нині. Так, початок робочого дня для деяких установ можуть перенести до 10:00.


Також уряд чітко зафіксує заборони, які діють упродовж карантину. Йдеться, наприклад, про вимогу ходити в захисній масці у приміщеннях та обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті.

«Ми розуміємо, що для того, аби це вимагати, людям потрібно створити відповідні умови, за яких вони зможуть дотримуватися карантинних обмежень», – підкреслив прем’єр.

Тому він закликав голів міських адміністрацій випустити максимальну кількість рейсів на маршрути, за необхідності, створити нові, однак не допустити того, щоб люди їздили у переповненому транспорті.

Водночас керівництву Міністерства охорони здоров’я і Міністерства внутрішніх справ прем’єр доручив посилити контроль за дотриманням карантинних правил.

«Відповідальні не мають страждати від дій безвідповідальних людей», – резюмував Шмигаль.

 

Залиште свій коментар