«30 запитань президенту: Зеленський проведе ще один пресмарафон

«30 запитань президенту: Зеленський проведе ще один пресмарафон

Пресмарафон розпочнеться завтра о 12.00 і триватиме три години.



Президент України Володимир Зеленський 26 листопада проведе пресмарафон, який буде присвячений екватору каденції глави держави. На подію у зв’язку з пандемію запрошено лише 30 журналістів із провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ.

Про це інформує пресслужба глави держави.


Пресмарафон має назву «30 запитань президенту України» і розпочнеться він о 12:00. Триватиме захід три години і транслюватиметься онлайн на офіційній сторінці президента у Facebook та на провідних українських телеканалах.

«У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь», — повідомили на Банковій.


Як уточнюється, під час розмови президента з журналістами будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. У пресслужбі президента кажуть, що такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань.

Залиште свій коментар