180 тис. окупантів були вбиті або поранені: глава збройних сил Норвегії оцінив втрати Росії в Україні і вказав на головну загрозу

180 тис. окупантів були вбиті або поранені: глава збройних сил Норвегії оцінив втрати Росії в Україні і вказав на головну загрозу

Втрати російських окупаційних військ на війні в Україні вже сягнули 180 тис. вбитими та пораненими. Незважаючи на це, Росія може воювати ще довго, оскільки має ресурс для поповнення втрат.Таку думку висловив начальник Генерального штабу Норвегії Ейрік Крістофферсен. Про це повідомляє канал TV2.

«Цифри російських втрат наближаються до 180 тис. вбитих і поранених солдатів», – сказав він.


Крістофферсен додав, що Росія зараз перебуває у складній ситуації після широкомасштабного нападу на Україну 24 лютого 2022 року.

«Ми бачимо Росію, яка використовує ті інструменти, які вона має. Вони вклали багато сил у війну в Україні. Значні частини російських сухопутних військ перебувають в Україні, і Росія зазнала значних втрат. Вони втратили багато танків, бронетехніки та людей», – пояснив начальник Генштабу Норвегії.


Водночас, за його словами, країна-агресор має змогу виробляти більше снарядів, стягувати техніку зі своїх складів і ще більше мобілізувати громадян.

«Росія справді здатна протриматися дуже довго», – зазначив Крістофферсен.

Він наголосив, що Україні, щоб захистити себе, окрім систем протиповітряної оборони, потрібні танки. Зокрема, це необхідно для того, щоб переходити в контрнаступ і відвойовувати тимчасово окуповані Росією території.

«Якщо вони збираються перейти у наступ узимку, вони потрібні їм швидко», – додав начальник Генштабу Норвегії.

Нагадаємо, захисники України протягом 22 січня ліквідували близько 720 окупантів і відправили на дно ще один російський військовий катер. За даними Генштабу ЗСУ, на 334-ту добу війни втрати особового складу армії РФ у ній сягають уже 121 480 військовослужбовців – від простих солдатів до офіцерів.

Залиште свій коментар