ЗСУ відкинули росіян з першої лінії оборони на Херсонщині, – радник голови ОВА Сергій Хлань

ЗСУ відкинули росіян з першої лінії оборони на Херсонщині, – радник голови ОВА Сергій Хлань

Українські захисники продовжують витісняти російські окупаційні війська. На Херсонщині Збройні сили України відкинули загарбників із першої лінії оборони.Водночас ворог почав зміцнюватися на другій і третій лінії оборони. Про це повідомив радник голови Херсонської військової адміністрації, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань в ефірі телеканалу «Еспресо».

«ЗСУ відкинули окупанта з першої лінії оборони, якою вони хизувалися, що їхня оборона непохитна. Зараз ворог зміцнюється на другій і третій лінії оборони«, – сказав він.


Військовий зазначив, що українські захисники завдавали точних ударів по складах, що перебувають у тилу.

«У Новій Каховці три рази поспіль було точне попадання по складах з боєприпасами ворога. Біля Софіївки, біля села Давидів Брід були контрнаступальні дії. Там ворог закріплюється на узбережжі річки Інгулець», – уточнив Хлань.


Радник голови Херсонської військової адміністрації також додав, що на цьому напрямі протягом двох тижнів ЗСУ мали перевагу над ворогом.

«Це координувалося разом із партизанським рухом, який посилюється на окупованій Херсонщині та діє разом із ЗСУ. Двотижневі перемоги дають впевненість, що, здобувши важке озброєння, яке необхідне для контрнаступу, ми почнемо звільняти нашу рідну землю«, – наголосив Хлань.

 

Залиште свій коментар