ЗСУ ударом по Антонівському мосту «перекрили» постачання важкої техніки РФ на правобережжя Херсонщини

ЗСУ ударом по Антонівському мосту «перекрили» постачання важкої техніки РФ на правобережжя Херсонщини

Збройні сили України точними ударами по Антонівському мосту перекрили постачання важкої військової техніки РФ та боєкомплектів на правобережжі Херсонської області. Для вантажного транспорту рух обмежено.Про це в ефірі «24 каналу» розповів депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань. За його словами, росіяни в паніці шукали шляхи відремонтувати Антонівський міст та проектну документацію (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Проте знайти того, хто міг би оперативно спроектувати ремонт мосту, в окупантів не виходить. Вони навіть шукають спеціалістів в окупованому Криму, проте все марно.


Саме тому військові РФ перекинули постачання озброєння та живої сили через Каховську ГЕС до Херсона. Цією дорогою є три мости – Шилова Балка, Тягінський та Дар’ївський. По останньому 23 липня було влучення, повідомив Хлань.

«Абсолютно «хірургічно», як і по Антонівському, було прошиття снарядами, щоб неможливо було проходити важкою технікою», – сказав він.


Хлань додав, що окупанти все ж таки перекидали озброєння невеликим транспортом через Даріївський міст.

«Я думаю, що наші ЗСУ доопрацюють таким чином, щоб все ж таки перекрити й ці поставки. Зараз Херсон відрізаний від поставок важкого озброєння, важкої бронетехніки і це дає переваги нашим ЗСУ у контрнаступальних діях, які відбуваються абсолютно по всій лінії фронту», – сказав депутат облради.

При цьому з лівобережжя загарбники не можуть перекрити ні важку техніку, ні артилерію, проте тактичні успіхи ЗСУ продовжуються:

«Люди кажуть, що «ми чуємо наші Збройні сили, ми бачимо, як горять окупанти, ми бачимо, як вони панікують». Почалися тактичні переваги, які наближають нашу перемогу зі звільнення рідної землі». 

Залиште свій коментар