ЗСУ отримали всюдиходи Pinzgauer: їх закупив боєць, який до війни був бізнесменом. Фото

ЗСУ отримали всюдиходи Pinzgauer: їх закупив боєць, який до війни був бізнесменом. Фото

Українські військові отримали броньовані всюдиходи Pinzgauer. Їх спільно з партнерами анонімно придбав військовослужбовець ЗСУ з позивним «Гора».До війни чоловік був успішним підприємцем. Про це повідомили у Територіальній обороні Збройних сил (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

«Вся моя допомога українській армії анонімна, щоб ніхто не знав моє прізвище чи бачив обличчя. Я роблю свою справу, те, що маю в такі часи. Буду там, де моя допомога потрібна найбільше. Знаю і розумію усі потреби. Після перемоги обов’язково розкрию себе», – розповів «Гора».


Зазначається, що нині військовослужбовець регулярно допомагає армії. Цього разу він, спільно з партнерами, передав на її потреби Pinzgauer 2009-го року – багатоцільові військові всюдиходи.

Українські військові отримали всюдиходи Pinzgauer

«Ще вчора у Великій Британії, а вже сьогодні – на фронті. Два позашляховики вже служать бойовим бригадам Сил територіальної оборони ЗСУ, решту шість відправили іншим родам військ», – йдеться у повідомленні.


Такі «джипи» можуть працювати як тягачі, медичні чи машини глибинної розвідки, підтримки, зв’язку.

«Один такий – це десятки, а то й сотні збережених життів. Вдячні за цю потужну підтримку!» – додали в теробороні.

ЗСУ передали щонайменше вісім Pinzgauer

Pinzgauer – це багатоцільові універсальні машини, виробництва BAE Systems Land Systems (Грац, Австрія). Вони можуть використовуватися, як для перевезення особового складу, так і для медичних потреб, або перевезення боєприпасів. Всюдихід оснащено додатковою модульною бронею. Він забезпечує захист від вогню зі стрілецької зброї, осколків артилерійських снарядів та вибухів.

Залиште свій коментар