ЗСУ ліквідували “кадирівців” та захопили багато трофейної зброї (фото)

ЗСУ ліквідували “кадирівців” та захопили багато трофейної зброї (фото)

Українські захисники знищили трьох бійців росгвардії з Чечні і взяли трофейну зброю й техніку.Про це повідомляє пресслужба 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

“Судячи з документів, закарпатській бригаді намагалися протистояти гвардійці 46-ї окремої бригади оперативного призначення нацгвардії Росії – найбільшого з’єднання військ росгвардії, яке базується в Чечні. Це з’єднання було створене ще в 2000 році для боротьби з силами чеченського спротиву, котрі воювали з Кремлем, тому має тривалий досвід бойових дій. Однак він не допоміг при зустрічі зі штурмовиками 128 бригади Збройних Сил України”, – йдеться у повідомленні.


У результаті бойової сутички знищені троє росгвардійців, котрі служили в 94-му полку бригади, що дислокується в м.Гудермес, та 96-му полку, що дислокується в м.Урус-Мартан Чеченської республіки.

“У знищених ворогів вилучені особисті жетони та документи: шляховий лист водія БТР-80 із даними водія, старшого машини, витратами пального тощо. Також було знайдено зошит зі списком особового складу: 14 військових, у тому числі один офіцер. Відомість про бойову техніку підрозділу – чотири бронетранспортери «БТР-80» і три військові вантажівки “Урал 4320″. Штурмовики 128 бригади взяли також трофеї – неушкоджений БТР-80 та зброю – кулемети Калашникова, автомат Калашникова, снайперську гвинтівку Драгунова (СВД) з боєприпасами”, – йдеться у повідомленні.


Залиште свій коментар