Один із постраждалих – співробітник компанії Руслан Атаманенко. У нього скалкове поранення ноги. Він розповів 24 Каналу, що ввечері 21 жовтня відпрацював на місці удару та пішов виконувати іншу роботу. Відомо, що росіяни били з Бєлгородської області.

За його словами, сортувати посилки на місці удару завершили раніше – до 10 вечора. Хоча зазвичай, там працюють до 12 ночі.


Дивно, що ми так швидко це завершили і я встиг відійти в інший кінець термінала. Біля мене хлопці кричать: «Усі на вихід». І я теж побіг з пораненими. Потім помацав ногу, відчув, що щось не те,
– сказав Атаманенко.

Співробітник «Нової пошти» розказав, що загиблі в момент вибуху завантажували відправлення в автомобілі. Він зазначив, що це були звичайні посилки для цивільних. У відправленнях були, зокрема, шини та диски. Тобто те, що зазвичай купують в інтернет-магазинах.


«Дірочка у термобілизні. Це може бути й камінчик, і що завгодно. Його не витягнули поки що, адже він глибоко. Це шок. Я відчув біль вже коли ми до бомбосховища йшли», – зазначив Руслан Атаманенко.

Росіяни атакували термінал «Нової пошти»: дивіться відео

Який стан постраждалих

До лікарні з місця атаки доправили 16 поранених. З них 7 – у важкому стані.

2 з цих – вкрай важкі. Вони досі перебувають на апаратах штучної вентиляції легень. Всім 7 особам були проведені оперативні втручання і лапаротомії щодо проникаючих поранень черевної порожнини, грудної порожнини,
– сказав Руслан Врагов.

За словами медичного директора лікарні, складно прогнозувати щодо одужання двох людей, які перебувають у вкрай важкому стані.

«За ними ведеться щохвилини спостереження. Лікарі збирають консиліуми, вирішують, яке подальше лікування», – зазначив Врагов.