Зовсім ще дитина: юний українець встиг відзначитися на фронті

Зовсім ще дитина: юний українець встиг відзначитися на фронті
Двадцятирічний хлопець став бойовим медиком і командиром відділення на ДонбасіІсторію молодшого сержанта Віталя Олексевича розповіли у Командуванні медичних сил Збройних Сил України.

«Що можна встигнути в двадцять років? Думаєте, трохи?! Закінчити школу, вибрати професію, а потім починати опановувати свою професію. Можливо, це так… але реалії російської агресії проти нашої держави позначили інші пріоритети серед української молоді», — йдеться в повідомленні.
У двадцять років — він вже добре знає, як звучить політ кулі ворожого снайпера і скільки ударів серця є у воїна, щоб встигнути сховатися від російської міни, яка стрімко наближається до наших позицій.

Знання шкільних предметів Віталій зміг застосувати на передовій:
«Шкільні предмети з фізики, хімії, а головне – з біології та природознавства, доведеться застосовувати, копаючи шанці і будуючи посилені перекриття. А ось математика дозволить швидко рахувати кількість патронів, що залишилися у тебе і у всього підрозділу, який відображає ворожу атаку. Розраховувати маневри підступного і безжального загарбника. Та й, власне, дізнатися і збагнути, що таке ця атака», — зазначив автор оповідання.

Раніше ми повідомляли про хірурге з Вінниці, який за чотири місяці врятував 1500 бійців на Донбасі.


Однією з найбільш пам’ятних історій з практики Андрія верби був порятунок українського снайпера.

Розвідник отримав важке поранення живота. Він пройшов два кілометри з автоматною кулею в тілі. Хірург вирішив провести операцію бійця в польових умовах і врятував йому життя.


Залиште свій коментар