Знущався з тварин і потрапляв у поле зору поліції: що відомо про вбивцю 6-річної дівчинки на Харківщині

Знущався з тварин і потрапляв у поле зору поліції: що відомо про вбивцю 6-річної дівчинки на Харківщині

Вбивцею 6-річної дівчинки Мирослави Третяк із Харківської області виявився її 13-річний сусід, ймовірно, Богдан Ф. Три роки тому його зловили на тому, що він знущався із тварин.Тоді хлопчик вчився в четвертому класі. Про це OBOZREVATEL розповіли місцеві жителі смт Старий Салтів, де жила загибла.

Сусіди кажуть, що тоді цей хлопець жорстоко розправився з трьома маленькими цуценятами, бив їх головою об землю. Ним цікавилася поліція.


Ймовірний підозрюваний у вбивстві Мирослави хлопчик

Нагадаємо: трагедія трапилася в смт Старий Салтів на Харківщині. Увечері 28 липня Мирослава Третяк пішла на прогулянку, але додому так і не повернулася. Рідні кинулися шукати дитину після 19-ї години, звернулися в поліцію, до пошуків приєдналися і волонтери.

У підсумку тіло дитини знайшли о 23:50 в покинутій будівлі. За повідомленням поліції Харківської області, у дівчинки було розбите обличчя і голова.


Убита Мирослава Третяк

Правоохоронці вже затримали підозрюваного, ним виявився 13-річний сусід, із яким дівчинку і бачили того вечора. Неофіційно підтверджено, що той вбивця – Богдан Ф. Рідні загиблої Мирослави підкреслили, що хлопчик уже в усьому зізнався.

Трагедія трапилася в смт Старий Салтів
Залиште свій коментар