Знайшли оголеною і мертвою на дорозі: подробиці вбивства 21-річної дівчини з Хмельницької області

Знайшли оголеною і мертвою на дорозі: подробиці вбивства 21-річної дівчини з Хмельницької області

Через місяць убитій Тетяні мало б виповнитись 22 роки.На Хмельниччині знайшли мертвою і напівоголеною 21-річну Тетяну. Тіло покійної виявив місцевий рибалка, який йшов на річку.

Як йдеться сюжеті «Надзвичайних Новин», дівчина лежала обличчям до землі. Експертиза встановила, що її задушили. У її вбивстві підозрюють односельчанина дівчини, 35-річного батька двох дітей.


Відомо, що напередодні, у вечір п’ятниці, дівчина відпочивала з подругою Марічкою в клубі. Після цього вони придбали пиво та сухарики у цілодобовому магизині й пішли на зупинку, щоб посидіти на лавці. Згодом них приєднались двоє односельців, які вже були напідпитку.

Вони випивали і трішки танцювали, а потім Марічка покинула подругу саму в компанії.


«Подрузі здалось, що між Тетяною та 35-річним Олександром, одруженим чоловіком і батьком двох дітей шкільного віку, промайнула «іскра», тож вона пішла додому і залишила дівчину з двома нетверезими чоловіками», — йдеться у повідомленні.

Щойно дівчина залишилась з чоловіками наодинці, то почала телефонувати друзям і знайомим, аби вони її забрали додому, але ніхто не відгукнувся.

Вже вранці оголене тіло Тетяни знайшов місцевий рибалка і до останнього сподівався, що це манекен.

У поліції кажуть, що 35-річний Олександр провів дівчину до хати, у чому й зізнався. Проте, за його словами, вже біля будинку Тетяна почала проявляти до нього агресію. Тоді чоловік схопив її за шию і вклав на землю. «Аби заспокоїлась», — виправдовується він.

Дівчина знепритомніла, після чого Олександр переконує, що почав розтирати її снігом. Коли ж дівчина отямилась, то залишив її саму на снігу під батьківською хатою.

У суді чоловік переконував, що не вбивав дівчину. У невинуватість Олександра вірить дружина і мати  його двох дітей. Наразі підозрюваний — одині і він у СІЗО.

Через місяць Тетяні мало б виповнитись 22 роки.

Нагадаємо, 21-річну дівчину знайшли задушеною у суботу, 12 лютого, близько 12:30 в одному із сіл Красилівської ОТГ.

Залиште свій коментар