Зламав систему! Мoжe вaм нaгaдaтu, що нaкoїв Пoрoшeнкo? Вeтeрaн cтaв нa зaхuст Зeлeнcькoгo.. Ви вже все забули?

Зламав систему! Мoжe вaм нaгaдaтu, що нaкoїв Пoрoшeнкo? Вeтeрaн cтaв нa зaхuст Зeлeнcькoгo.. Ви вже все забули?

Останнім часом на адресу нашого Президента лунає чимало критики. І скажу відверто: я теж не усім задоволений. Проте я маю дещо сказати на адресу тих, хто завжди знає, як правильно керувати державою.З такими словами звернувся до українців ветеран АТО Євген Шевченко, на своїй сторінці у Фейсбук.

Подаємо його слова в оригіналі:


Починаючи із здобуття незалежності нашими президентами завжди ставали досвідчені політики. Результат їх керування добре відомий – Україна є найбіднішою та найкорумпованішою країною Європи.

Аж ось українці обрали людину, яка ніколи не була в політиці, ніколи не перебувала на жодних державних посадах й немає жодного досвіду державного управління. І це по-перше. А по-друге, в якому стані Володимир Зеленський отримав країну? Що нароби Порошенко за 5 років?


1. Триває війна, частина території окупована – це зовнішній ворог. 2. В середині країни процвітає олігархія та монополія – це внутрішній ворог. 3. Окрім того вся державна влада наскрізь корумпована і особливо це стосується прогнилої правоохоронної та судової систем. Додайте сюди акумульовані проблеми Мінську-2 та «формулу Штайнмаєра», які взагалі-то були узгоджені Порошенком (якщо хтось забув) ще 3 роки тому і дісталися новому президенту у спадок.

Володимир Зеленський при владі грубо кажучи пів року, і ви, невгамовні критикани, справді вважаєте, що цього часу достатньо, аби людина, яка вперше у житті стала політиком і державним високопосадовцем вже зробила вам з України Сингапур? Серйозно?.. То я просто для порівняння наведу вам декілька прикладів: – згаданий мною Сингапур йшов із третього світу в перший 25 років. – Польша почала свій постсоціалістичний шлях у 1989 році, проте навіть після десяти років реформ інфляція в цій країні все ще складала 10% і лише у 2003 році, тобто через 14 років, вона вийшла на стабільні 1,3%. – Навіть маленькій Грузії, яка за територією в десять разів меньша від України, знадобилося п’ять років, аби почати цей шлях, і ще п’ять, аби вийти на початковий рівень сучасної цивілізації.

То може ми маємо дати нашому Президенту часу трошечки більше, ніж місяць або два? Бо він стоїть перед величезними викликами сьогодення і поки що тільки вчиться тому, як зробити Україну сильною, заможною, самодостатньою та квітучою!

І його команда вчиться разом із ним, бо на жаль всі ті, хто насправді знає, як керувати державою, вже працюють перукарями і таксистами.

 

Залиште свій коментар