Зірка «Школи» обізвала українських патріотів «тупими» і потрапила в базу «Миротворця». Відео

Зірка «Школи» обізвала українських патріотів «тупими» і потрапила в базу «Миротворця». Відео

Актриса і блогерка Єлизавета Василенко, відома по головній ролі Лоли Гавриленко в серіалі «Школа», потрапила в базу «Миротворця» через свої скандальні висловлювання про Україну і Росію.В інтерв’ю для російського каналу «Пушка» українка заявила, що «краще здохнути в Росії, ніж в Україні» та заперечувала російську агресію (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Блогерка відповіла на питання про те, як відреагувала її аудиторія на переїзд до Росії.


«Захейтила. У плані патріотизму, типу проміняла країну. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Це тупість – судити людину за національністю, по тому, куди вона поїхала або не поїхала… Тільки через те, що Росія і Україна сруться, чомусь приплітають туди інших людей, які ніяк до цього не відносяться», – заявила вона.

Відзначимо, що Василенко родом з Дніпра, але переїхала в Москву і зараз активно просуває кар’єру в будинку тіктокерів Xo Team House.


Вона додала, що Росія дає набагато більше можливостей для успіху, а «в Україні нема чого робити». Крім того, за словами Василенко, в Росію варто їхати ще й тому, що «там платять більше».

На сайті «Миротворець» говориться, що Василенко – провокатор та взяла участь в інформаційних провокаціях Росії проти України.

Єлизавета Василенко потрапила в "Миротворець".

 

 

Залиште свій коментар