Журналістка 112 каналу просила «захистити Донбас від української армії»: промовисте фото

Журналістка 112 каналу просила «захистити Донбас від української армії»: промовисте фото

Журналістка «медведчуківського» 112 каналу Дар’я Чирах у 2014 році опублікувала на своїй інстаграм-сторінці фото, через яке розгорівся скандал аж у 2021 році. Попри те, що на Донбас у 2014 році увірвалися проросійські бойовики, на фото дівчина англійською закликала «захистити Донбас від української армії».Поруч з надписом намальовано георгіївську стрічку. Фото журналістки опублікував на своїй твітер-сторінці користувач Євген.

«Врятуйте від української армії, але дозвольте вчитися і працювати в Україні. «Сєпари» виростають», – зазначив він у дописі.


чирах журналістка 112 каналу
Чирах закликає «захистити Донбас від української армії» / Фото з твітеру

Як відреагувала Чирах

Дівчина зрозуміла, що незабаром її фото стане епіцентром скандалу та критики, а тому вирішила швидко виправдатись. Зробила це досить швидко – менш ніж через годину після публікації. Чирах народилася і виросла в Донецьку. Дівчина пояснила, що нібито у 2014 році «була ще дитиною, а навколо було багато пропаганди».


Я не можу сьогодні виправдатись, що було тоді в голові – зовсім не розумію. Однак та 14-річна дитина і сьогоднішня 20-річна дівчина – це різні люди із різними поглядами на життя,
– написала вона у фейсбуці.

«Так, я колись зробила помилку, зробила ту світлину. Зараз мені неймовірно соромно за це, але прошу, не треба цькувати мене через помилки дитинства», – наголосила Чирах.

 

Як прокоментували фото користувачі соцмережі

  • «Це не людина, а недолюдок».
  • «Ватниця зажди буде ватницею! Люди не змінюються. Фу…»
  • Журналістку у коментарях також називали «мразотою» та іншими нецензурними словами.

 

Залиште свій коментар