«Живий» виступ Кузьми на концерті до Дня Незалежності: як відреагували українці

«Живий» виступ Кузьми на концерті до Дня Незалежності: як відреагували українці

Відомого українського артиста Андрія Кузьменка (Кузьму) «оживили» за допомогою сучасних технологій на святковому концерті з нагоди 30-річчя Незалежності України. Шанувальники творчості музиканта відреагували на це по-різному: одним цей експеримент видався вдалим, тоді як інші заявили, що «достатньо було б одного фото».



Кузьма постав перед глядачами і слухачами у вигляді співаючої нейромережі. У коментарях OBOZREVATEL люди поділилися своїми враженнями після побаченого (щоб подивитися фото та відео, проскролльте до кінця сторінки).

«Це було приголомшливо, плакала не тільки я. Атмосфера неймовірна», «Підіть щось зробіть, а потім критикуйте. Люди намагалися щоб було яскраве шоу, і у них вийшло. Такого концерту ще не було. Молодці!», «Як красиво зробили! Кузьма був артистом з великої літери…», «Класним він був, дуже шкода, що його немає «, «Це було неймовірно, до мурашок по шкірі», – написали люди, яким сподобався «живий» виступ.


«Ну таке… Краще б якийсь кліп його транслювали або просто пісню», «А хто-небудь може пояснити для чого і з чиєї примхи це зробили? Розумніше нічого не придумали? І хотів би цього сам Кузьма?», «А у батьків отримали дозвіл? Як вони?», » А мені не зайшла ця нейромережа», » Дурість. Нічого було цього робити. Краще б показали фото і все», – написали користувачі, які були не в захваті від експерименту.

Коментарі користувачів
Коментарі користувачів
Коментарі користувачів
Коментарі користувачів
Коментарі користувачів

Коротко про знаменитість:


  • Андрій Кузьменко – український співак, автор текстів пісень, письменник, телеведучий, продюсер, актор. Вокаліст гурту «Скрябін». Відомий також під псевдонімом Кузьма. Герой України. Заслужений артист Автономної Республіки Крим.
  • Він загинув шість років тому в аварії, повертаючись з Кривого Рогу, де проходив концерт його гурту.
На концерті до Дня Незалежності "оживили" Кузьму.

 

Залиште свій коментар