«Жахлива новина»: у Таїланді помер український посол Андрій Бешта

«Жахлива новина»: у Таїланді помер український посол Андрій Бешта

Трагічну звістку про смерть посла повідомив президент Володимир Зеленський.Помер колишній посол України в Таїланді Андрій Бешта. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter.


Зі слів Зеленського, Бешта був високопрофесійним дипломатом і віддано служив інтересам України. Родині та близьким Бешти президент України висловив щирі співчуття.

«Жахлива новина. Вночі обірвалося життя посла України в Таїланді Андрія Бешти. Він був доброзичливою людиною та високопрофесійним дипломатом, який віддано служив інтересам нашої держави. Висловлюю щирі співчуття його родині та близьким», – йдеться у повідомленні.


Про причини смерті наразі невідомо. Андрій Бешта пішов із життя у віці 44 роки.

У МЗС України також підтвердили смерть експосла і висловили свої співчуття його родині.

«З глибоким сумом сповіщаємо, що 30 травня на 45-му році життя відійшов у вічність Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Петрович Бешта. Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким померлого у зв’язку з цією непоправною втратою. Світла пам’ять про Андрія Бешту завжди житиме в наших серцях», — повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Відомо, що Андрій Бешта розпочав роботу в МЗС України в 1998 році. Посаду надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Таїланд обіймав від листопада 2015 року. Також за сумісництвом від 2017 року він був послом України в Лаосі та М’янмі. Звільнено його було у квітні 2021 року.

Залиште свій коментар