Зеленському подали петицію надати звання Героя України меру Харкова Геннадію Кернесу

Зеленському подали петицію надати звання Героя України меру Харкова Геннадію Кернесу

Президенту України Володимиру Зеленському пропонують надати звання Героя України меру Харкова Геннадію Кернесу, а також просять допомогти встановити пам’ятник померлому градоначальнику в центрі Харкова.Такі пропозиції зареєстровані на сайті електронних петицій вчора, 17 грудня.

У петиції про встановлення пам’ятника меру Харкова відзначається, що Кернес, попри економічні та політичні потрясіння в країні, продовжував розвивати місто до своїх останніх днів.


«Звертаюся з проханням розглянути зазначену петицію і прийняти рішення про пам’ять шляхом сприяння в питанні встановлення пам’ятника Геннадія Адольфовича Кернеса як кращому та видатному міському голові за всю історію міста Харкова та історію сучасної держави», – йдеться у зверненні.

У петиції про присвоєння Кернесу звання Героя України відзначається, що мер став зразком лідерства і самовіддачі для всієї країни та всіх мерів міст.


«Звертаюся з проханням … прийняти рішення про присвоєння Геннадія Адольфовича Кернеса вищої державної нагороди – Героя України (посмертно) як краще і видатному міському голові за всю історію міста Харкова та історію сучасної держави та за вагомий внесок у розвиток органів місцевого самоврядування», – йдеться в тексті документа.

Залиште свій коментар