Зеленський закликав українців «не накручуватися» і оголосив про амбітні плани на 2022-ий

Зеленський закликав українців «не накручуватися» і оголосив про амбітні плани на 2022-ий

Глава держави пообіцяв, що в Україні будуть будувати дороги, школи, літаки і танки.У терміновому зверненні до українців, записаному ввечері 19 січня, президент України Володимир Зеленський розповів, як, на його думку, пройде 2022 рік.

Відповідне відео опубліковане в офіційному Telegram-каналі глави держави.


За словами Зеленського, українцям потрібно розуміти, що все під контролем, і не “накручувати” себе запитаннями: “Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому?”

Для цього він розповів про найближчі плани і на весь 2022 рік.


“22 січня ми відзначимо День Соборності України. Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська. Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки”, — перелічив президент.

Також у планах на цей рік — вакцинувати переважну більшість населення.

“У квітні — відзначимо Великдень.  В травні, як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги. А далі літо. Ми будемо здавати ЗНО, вступати до університетів, планувати відпустку, копати городи, одружуватися і гуляти весілля. А далі осінь. Коли, сподіваюся, ми будемо вболівати за нашу збірну на Чемпіонаті Світу з футболу в Катарі. А далі зима. І будемо готуватися до новорічних свят”, — пройшовся порами року глава держави.

Президент Зеленський висловив сподівання, що в новорічну ніч зможе звернутися до українців зі словами: “Ми молодці! Ми не панікували. Не піддавалися на провокації. Ми були спокійними, сильними і зустрічаємо наступний Новий рік. Без паніки. Без страху. Сподіваюсь — без вірусів. І щиро вірю – без війни”.

Залиште свій коментар