Зеленський – українкам: без вас ми просто біологічні створіння

Зеленський – українкам: без вас ми просто біологічні створіння

Президент Володимир Зеленський привітав українок із Міжнародним жіночим днем, назвавши чоловіків «біологічними створіннями».Вітання від гаранта до 8 Березня з’явилося на його сторінках у соцмережах. До повідомлень він прикріпив фотографію букету тюльпанів.

«Наші любі матусі, сестрички, донечки, дружини, без вас ми просто біологічні створіння. З вами – люди і особистості. Зі святом 8 Березня!» – написав президент в Instagram.


Скриншот

У Twitter Зеленський побажав жінкам «мріяти, створювати, надихати і надихатися самим».

«Досягайте мети, змінюйте світ і залишайтеся такими ж прекрасними. З Міжнародним жіночим днем! Зі святом 8 Березня!» – зазначив він.


Тоді як у Facebook президент опублікував довге привітання, назвавши 8 Березня особливим днем і святом – перемоги жінок над нерівністю та несправедливістю, над дикими часами, коли права жінок були обмежені, і над над хибним стереотипом, мовляв, жінки – це «слабка стать».

Скриншот посту

«Це точно не так. Прекрасна, розумна, мудра, талановита, цілеспрямована, але точно не слабка. Сьогодні наші жінки та дівчата захищають Україну на фронті, протидіють COVID-19, керують літаками та потягами, служать у поліції, навчають дітей, роблять наукові відкриття, підкорюють гірські вершини. Є однаково успішними в парламенті та на найвідоміших сценах світу, в уряді та на найбільших спортивних аренах планети. Ну а ми притримуємо вам двері, подаємо руку або поступаємося місцем не тому, що ви слабкі. А тому, що таким чином ми стаємо трішечки кращими. Поруч із вами. Завдяки вам. Заради вас», – додав Зеленський.

Скриншот привітання президента
Залиште свій коментар