Про це на першому пленарному засіданні Глобального саміту миру заявив Володимир Зеленський. Президент сказав, коли саме план щодо завершення війни покажуть Росії, передає 24 Канал.

Коли Росії покажуть план дій

Глава держави наголосив, що на Саміті немає Росії, бо, якби вона була зацікавлена в мирі, війни б не було. Також Зеленський додав, що зараз увесь світ має спільно вирішувати, що саме означає справедливий мир для світу, як він має бути досягнутий справді надовго. Основою для нас є Статут ООН.


А потім, коли план дій буде вже на столі, усіма погоджений і зрозумілий для всіх народів, він буде озвучений і представникам Росії. І щоб на другому Саміті миру ми змогли зафіксувати реальне закінчення війни. Зараз же ми починаємо цей шлях,
– заявив Зеленський.

Президент наголосив, що разом країни мають довести, що об’єднаний світ є світом миру, який вміє діяти правильно.


Прямих переговорів з Росією не буде

  • Україна наразі не планує прямих переговорів з Росією. Це не той формат, про який навіть буде розмова на Саміті миру у Швейцарії, заявив заступник керівника ОП Ігор Жовква.
  • Андрій Єрмак також розповідав, що план, який напрацюють на Саміті миру, готові будуть представити Росії, і це може статися вже на другому Саміті. На ньому може бути присутній представник країни-агресора.