Зеленський про місце переговорів із РФ: підходить будь-яка країна, з якої не летять ракети на Україну

Зеленський про місце переговорів із РФ: підходить будь-яка країна, з якої не летять ракети на Україну

Президент України Володимир Зеленський готовий вести переговори з Росією у будь-якій країні, окрім тих, звідки летять ракети. Мінськ не є нейтральною територією.Про це повідомляємо із посиланням на заяву Зеленського на брифінгу.

«Варшава, Братислава, Будапешт, Стамбул, Баку… Це всі ми запропонували російській стороні… Та й будь-яке інше місто нам підходить у країні, з території якої не летять ракети», — сказав він.


Зеленський заявив, що «Мінськ часто згадують як майданчик для переговорів. Майданчик, який ми не обирали. І знову пропозиція зустрітися у вас».

«Київ атакували о 4-й ранку. У когось таке почуття гумору. А ви спали, брати білоруси, а ми вже прокинулися. Ви і зараз спите, а ми не лягаємо. Якби з ваших територій не було агресивних дій, ми могли б говорити у Мінську, на нейтральній території», — додав він.


Нагадаємо, на четвертий день війни Росії проти України російський президент Володимир Путін направив делегацію до Білорусі для переговорів із Україною. При цьому наразі немає згоди Києва на зустріч на території цієї країни.

Залиште свій коментар