Зеленський показав, що зробив для країни, уколовши Порошенка: «Без корупціонерів у шоколаді»

Зеленський показав, що зробив для країни, уколовши Порошенка: «Без корупціонерів у шоколаді»

У мережі активно коментують фото Володимира Зеленського з «великого будівництва»Знімок з’явився на офіційній Facebook сторінці глави держави.

Відзначимо, що в рамках робочої поїздки в Запорізьку область Президент Володимир Зеленський ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в обласному центрі.

«Міст в Запоріжжі. Будуємо цілодобово! Хтось обіцяв багато років, а ми робимо!», — йдеться в підписі до знімка, з явним докором минулій владі і Петру Порошенку.Українці по-різному відреагували на такий пост Зеленського. Багато хто підтримав «Велике будівництво», але були і ті, хто критикував гаранта.

«Диванні критики… легко судити і гнобити людину, яка прийшла відновлювати руїни країни. Ви зі своїм життям спочатку розберіться»,» спасибі за вашу працю для успішної України Без корупціонерів в шоколаді», «Ти себе на тому фото бачив? Нарцис самозакоханий, що Ви там будуєте? Добудовуєте, ось правильне слово і гарантую, в три дорого», «Нарешті в Україні суперський президент. Позитивчик», «Може варто було йти на посаду головного будівельника або завгосп замість президента? Мости — це ж звичайно пряма відповідальність глави держави», — писали під знімком.

Залиште свій коментар