«Зеленський перейшов останню межу» — Медведчук про санкції

«Зеленський перейшов останню межу» — Медведчук про санкції

Віктор Медведчук відреагував на введення санкцій щодо себе та своєї дружини. Володимир Зеленський, за його словами, «перейшов останню межу».--

«Анархія і беззаконня»

За його словами, у влади немає жодних доказів щодо його винуватості і, запровадивши санкції, вона пішла шляхом встановлення диктатури та спроби розправитися з опозицією, яку до парламенту законно обрав український народ.

«Зеленський перейшов останні моральні межі, вдаривши по найдорожчому — моїй улюбленій дружині Оксані Марченко. Радники Зеленського очікували, що я злякаюся? Вони дійсно думають, що я зраджу своїм принципам, своїй країні […] і втечу? Дарма. Не дочекаються. Боротьба триватиме», — каже лідер ОПЗЖ.


На думку Медведчука, якби у влади були реальні докази щодо нібито його участі у незаконних схемах та намаганні нажитися на збройному конфлікті, його уже давно притягнули б до відповідальності.

Але таких доказів, переконує Медведчук, немає.


«Уся кампанія, розгорнута проти мене, моєї родини та моїх соратників по партії свідчить лише про одне — я не з ними, я не такий, як вони, вони мене не розуміють і саме тому відчувають в мені загрозу. І правильно відчувають. Моя діяльність присвячена становленню нової України — України майбутнього, вільної від зовнішнього управління».

"Зеленський перейшов останню межу" - Медведчук про санкції
Віктор Медведчук є кумом Володимира Путіна. Час від часу він літає на зустрічі з ним до Росії

--

За що санкції

Рада нацбезпеки запровадила санкції щодо Медведчука, його дружини, та низки пов’язаних із ним фізичних та юридичних осіб, 19 лютого.

Підстава, яку озвучує СБУ, — причетність до фінансування тероризму у так званій «ЛНР». Санкції діятимуть упродовж трьох років і передбачають зокрема блокування активів Медведчука та Оксани Марченко. На неї були записані деякі компанії чоловіка.

Також санкції застосують щодо літаків, які незаконно літали за маршрутом Київ — Москва, і компаній, що їх обслуговують.

Додатково РНБО також розпорядилася повернути в державну власність нафтопровід «Самара — Західний напрямок» — точніше, тієї його частини, яка проходить територією України. Його експлуатує компанія, яку пов’язують із Віктором Медведчуком, проте влада переконує, що привласнили його незаконно.

«Я не відкрию великої таємниці, і це відкрита інформація: за 14 кілометрів від нашого кордону, на території Російської Федерації розташовано один із нафтопереробних заводів, яким володіють Медведчук, разом зі своєю дружиною, і Козак (соратник Медведчука, власник каналів 112, ZIK та NewsOne — Ред.), також разом зі своєю дружиною».

За словами Данілова, нафтопродукти з цього заводу «постачають терористам».

«У нас достатньо доказів того, що це терористичне угрупування, яке свідомо фінансує і допомагає бойовикам. На підставі чого було проведено сьогодні засідання, був звіт СБУ, були надані всі відповідні документи», — розповів секретар РНБО.

Затвердити рішення Ради нацбезпеки ще має Володимир Зеленський, проте на сайті президента указу станом на ранок 20 лютого досі немає.

Залиште свій коментар