Зеленський назвав головні цілі візиту першої леді до США

Зеленський назвав головні цілі візиту першої леді до США

Головними цілями офіційного візиту першої леді України Олени Зеленської є збільшення підтримки США, додаткова допомога для захисту людей від російського терору та вирішення гуманітарних потреб.За словами глави держави, Олена Зеленська другий день перебуває з візитом у США.

Про це сказав український президент Володимир Зеленський повідомив у традиційному відеозверненні у ніч проти 20 липня.


«Збільшення американської підтримки для України, додаткова допомога для захисту людей від російського терору, вирішення гуманітарних потреб — це все завдання візиту першої леді до США. Сьогодні у другий день візиту зустріч у Білому дому із першою леді США Джил Байден. Президент Байден, віцепрезидентка Марі Харіс та її чоловік прийшли привітати першу леді України. Я вдячний президентському подружжю США, усім представникам американської адміністрації та кожній американській родині за теплоту по відношенню до нашої країни та наших людей«, — сказав український президент.

Зеленський очікує від цього візиту першої леді вагомих результатів для України у співпраці з Америкою. Окрім цього, він додав, зо 20 липня Олена Зеленська виступатиме із важливим зверненням в Конгресі.


«Саме зараз — це дуже важливо. Вже відбулися зустрічі з держсекретарем Ентоні Блінкеном, Самантою Павер та іншими впливовими жінками-політиками, що представляють урядові та парламентські структури Америки. Завтра Олена виступатиме в Конгресі від імені усіх українських матерів, українських жінок. І це буде важливе звернення. І я дуже вірю, що його почують ті, від кого залежать ухвалення рішень США , — зауважив він.

Залиште свій коментар