Зеленський надав звання Героя України Кузьмі Скрябіну: назвав його «воїном слова»

Зеленський надав звання Героя України Кузьмі Скрябіну: назвав його «воїном слова»

Президент України Володимир Зеленський посмертно присвоїв знаменитому музиканту Андрію Кузьменку (Кузьмі Скрябіну) звання Героя України. Він підписав указ в день народження Кузьми, 17 серпня. Артистові в 2020 році могло б виповниться 52 роки.Зеленський також зазначив, що загибель Кузьми стала шоком для всіх українців, і для нього зокрема. Він назвав покійного артиста істинним захисником України і «воїном слова». Про це повідомляється на офіційному сайті Офісу президента.

«Сьогодні Андрію Кузьменку виповнилося б 52 роки. Його загибель стала справжнім шоком для всього суспільства. У той страшний день кожен з нас відчув, що втратив рідну людину. З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір і мікрофон. Піснею він зціляв душу, словом – заряджав на боротьбу», – зазначив Зеленський.


Зеленський присвоїв звання Героя України Кузьмі Скрябіну

Зеленський присвоїв звання Героя України Кузьмі Скрябіну Колаж


Також він додав, що Кузьма залишив слід у серці кожного українця і навчив не соромитися свого походження. З нагоди пам’ятної дати Зеленський присвоїв Кузьмі Скрябіну звання Героя України.

«Він залишив слід у серці кожного. Він вчив нас не забувати і дзвонити справжнім друзям зі старих фотографій. Приїжджати до мами, щоб посидіти на кухні не одну годину. І, звичайно, він вчив нас не соромитися своєї землі… Сьогодні я підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України», – підсумував президент.

Залиште свій коментар