Зеленський із дружиною привітали українців із Днем вишиванки яскравими фото в національному вбранні

Зеленський із дружиною привітали українців із Днем вишиванки яскравими фото в національному вбранні

Президент України Володимир Зеленський зі своєю дружиною Оленою привітав українців із Днем вишиванки. Він назвав наше національне вбрання скарбом.На своїй сторінці в Instagram політик опублікував спільну фотографію, на якій вони одягнені у вишиванки (щоб подивитися фото, проскрольте сторінку до кінця).

«Наша гордість, наш символ і скарб. З Днем вишиванки!» – підписав пост глава держави.


Пізніше Зеленська також опублікувала фото з чоловіком до Дня вишиванки і згадала свою прабабусю.

«У День вишиванки я чомусь завжди згадую прабабусю Шуру. Можливо, тому що вона вишивала. У мене залишилося кілька картин, які вона вишила хрестиком (було у неї таке хобі). Вони і зараз висять у моєму домі. На жаль, у мене не залишилося жодної її вишитої сорочки! Як би я хотіла мати з нею ще й такий зв’язок – через вишитий код, у якому вона, можливо, передала б мені своє послання», – написала вона.


Олена Зеленська з президентом

«Знаю, що якби в мене була така сорочка, вона мала б приблизно такий орнамент, як сьогодні у нас із Володимиром. На Дніпропетровщині, де народилися ми і де колись народилася моя баба Шура, традиційні чорно-червоні вишивки, а крій жіночої сорочки – особливий, із квадратним вирізом каре. Це наша регіональна «вишиванкова» родзинка», – додала Зеленська.

Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки у 2021 році відзначається 20 травня. Це свято етнічного стилю щорічно випадає на третій четвер останнього місяця весни.

Залиште свій коментар