Зеленський: Фінальна стадія війни найкривавіша, я не можу кликати українців з-за кордону

Зеленський: Фінальна стадія війни найкривавіша, я не можу кликати українців з-за кордону

Президент Володимир Зеленський наголошує, що фінальна стадія війни є найскладнішою і найкривавішою, і він поки не може закликати українців повертатися з-за кордону.Джерело: Зеленський під час спілкування з українськими студентами у четвер

Пряма мова: «Фінальна стадія найскладніша, найкривавіша, вона є. Ми не можемо відмежуватися і сказати: «Все, війна закінчилась». Я вам скажу відверто, що в Києві після деокупації Київської області є таке відчуття, що все, ніякої війни немає. До того моменту, коли не летять ракети».


Деталі: Водночас президент наголосив, що люди бачать, що країна оживає і пообіцяв, що «так воно й буде».

«Я не можу сьогодні кричати «повертайтесь додому» всім, хто за кордоном, тому що війна не закінчилась. Це поки що вибір кожної людини», — підкреслив Зеленський.


Разом з тим, він запевнив, що після завершення війни Україна приділятиме велику увагу питанню безпеки.

«Країну, а особливо інфраструктуру щодо безпеки ми будемо будувати на рівні Ізраїлю та інших провідних країн. Де люди зрозуміли, що поруч з ними хтось такий живе, від кого може бути лихо в будь-який момент», — сказав президент.

«Країну ми будемо будувати з найкращими безпековими технологіями», — додав він.

Зеленський також анонсував, що після перемоги України у війні «буде справедливий підхід до заробітних плат будь-якої професії».

«Впевнений, що буде перегляд в цілому справедливих заробітних плат», — сказав він.

Залиште свій коментар