Зеленський дав ляпаса Сі: Портников прогнозує погіршення відносин України та Китаю

Зеленський дав ляпаса Сі: Портников прогнозує погіршення відносин України та Китаю

На думку Портникова, Сі Цзіньпін відчуває особисту образу через самтіт миру і цього Зеленському не забуде ніколиКитай запрошували на Саміт миру у Швейцарії, але Пекін відмовився від участі сам, натомість намагався зірвати захід. Тепер є загроза, що відносини між КНР і Україною можуть погіршитися.

Таку думку висловив український журналіст і політичний аналітик Віталій Портников, передає “Радіо Свобода”.


“(Сі Цзіньпін) намагався дати ляпас, у нього не вийшло, вони тепер і лютують, тому що він хотів зірвати саміт миру. А на саміт миру приїхало скільки країн?.. Так хто кому дав ляпаса? Сі хотів дати ляпаса Зеленському, але Зеленський в результаті дав ляпаса Сі“, – каже Портников.

На його думку, тепер, після Саміту миру Китай відчуває себе в певній міжнародній ізоляції навіть на Глобальному Півдні, тому що такі країни БРІКС, як Індія, Бразилія, Південно-Африканська республіка, а також Саудівська Аравія приїхали до Швейцарії.


“Вони понизили рівень представництва, але були. Так що в цьому плані це ляпас. І тепер стосунки між Китайською народною республікою і Україною будуть ще гіршими. Сі Цзіньпін цього Зеленському не забуде ніколи“, – переконаний Портников.

Залиште свій коментар