Зеленський анонсував нове рішення щодо тарифів на газ для українців

Зеленський анонсував нове рішення щодо тарифів на газ для українців

Президент Володимир Зеленський заявив, що влада «не може дозволити зростання цін» на газ й анонсував нове рішення щодо тарифів. За його словами, блакитне паливо дорожчає в Європі й це призводить до зростання цін і в Україні.Про це повідомляє пресслужба глави держави. 11 січня поки по країні проходила низка протестів проти підвищення тарифів, Зеленський провів нараду з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, в.о. міністра енергетики Юрієм Вітренком, у межах якої обговорили нову «справедливу» ціну на газ.

«Тарифи на газ для населення повинні бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян», – заявив Зеленський.


Як повідомляють у пресслужбі президента, Кабінет Міністрів готує системні рішення щодо «вибудовування балансу на енергетичному ринку». Юрій Вітренко презентував попередній план щодо істотного зниження тарифів на газ і встановлення ціни, яка була б справедливою на думку споживача.

Як саме цього досягнуть, зараз невідомо. Водночас у ЗМІ повідомляють, що Вітренко пропонує повернути регульований тариф на газ. У такому разі визначати ціну буде не ринок, а Кабмін. «Глава держави поставив уряду завдання терміново вирішити питання з тарифами на газ для населення», – повідомили в пресслужбі.


Залиште свій коментар