Залишилось четверо дітей: бойовики вбили на Донбасі Героя України Богдана Бродовського (фото)

Залишилось четверо дітей: бойовики вбили на Донбасі Героя України Богдана Бродовського (фото)

У понеділок, 5 липня, ввечері стало відомо, що на Донбасі загинув ще один український військовослужбовець.Окупаційні війська вбили офіцера Богдана Віталійовича Бродовського. Про це інформує 93-тя окрема механізована бригада “Холодний Яр” на сторінці в соціальних мережах, – пише Вголос.

Герой України отримав вибухове поранення, яке виявилося несумісним із життям. На жаль, бойовики продовжують здійснювати напади на позиції ЗСУ. Богдан Бродовський також був заступником начальника тилу логістики бригади.


Чоловік народився у 1984 році. До лав Збройних сил України приєднався ще у 2002 році. У захисника був надзвичайно великий досвід. Раніше він працював начальником продовольчої служби, згодом звільнився та відновився у корпусі резерву. Зовсім нещодавно він повернувся до 93-ї ОМБр.

Побратими згадують Богдана як доброзичливу людину. Він завжди приходив на допомогу, ніколи не сварився та не принижував особовий склад. На першому місці для військового була його сім’я. У загиблого залишилося четверо дітей, наймолодшому сину ще не виповнилося одного року.


Залиште свій коментар