Залишилось 2 спроби: програміст із США забув пароль від гаманця з біткоїнами на 220 млн доларів

Залишилось 2 спроби: програміст із США забув пароль від гаманця з біткоїнами на 220 млн доларів

Програміст із Сан-Франциско (США) Стефан Томас забув пароль від захищеного зовнішнього жорсткого диска, на якому зберігаються ключі від електронного гаманця з 7 тисячами біткоїнів — зараз вони коштують понад 220 мільйонів доларів.Про це пише New York Times.

Зазначається, що у Томаса залишилось дві спроби, щоб згадати пароль.


«Томас багато років тому загубив листок із паролем від жорсткого диску IronKey. Диск дозволяє зробити тільки 10 спроб входу: після цього він перезаписує дані, і інформація стає недоступною назавжди. Наразі Томас ввів вже вісім варіантів паролів  всі вони виявилися невірними», — йдеться у статті.

«Я просто лежав у ліжку і думав про це. Тоді я йшов до комп’ютера з якимось новим варіантом, і це не спрацьовувало, і я знову був в розпачі», — розповів він.


Як пише видання, втрата ключів від електронних гаманців з біткоїнами — досить поширене явище.

За даними криптовалютної компанії Chainalysis, із наявних 18,5 мільйонів біткойнів приблизно 20 відсотків — так чи інакше втрачені їхніми власниками.

Водночас компанія Wallet Recovery Services, яка допомагає знайти загублені цифрові ключі, повідомила NYT, що отримувала за останній місяць кількість відповідних заявок зросла утричі.

Залиште свій коментар