Заблоковані вулиці та молитва за «порятунок роду»: по Україні пройшли протести «антивакцинаторів»

Заблоковані вулиці та молитва за «порятунок роду»: по Україні пройшли протести «антивакцинаторів»

В Україні, зокрема в Києві, пройшли акції протесту «антивакцинаторів». В Одесі навіть пройшла молитва за «порятунок роду».Більш детально про «антивакцинаторські» протести в Україні, в матеріалі РБК-Україна.

Одеса

В центрі Одесі декілька десятків противників вакцинації від COVID-19 провели акцію протесту. Вони вигукували лозунги і молилися, пише місцеве видання «Думская».


 


Фото: антивакцинатори провели в Одесі молитву за «порятунок роду» (dumskaya.net)

Люди протестували проти «цифрового гетто» та «тарифного геноциду». Захід завершився молитвою «Отче наш».

Хмельницький

На Майдані Незалежності у Хмельницькому вийшли на акцію протесту проти карантинних обмежень та примусової вакцинації.

Заблоковані вулиці та молитва за "порятунок роду": по Україні пройшли протести "антивакцинаторів"

Фото: протест у Хмельницькому

Переважна більшість протестувальників — противники вакцинації, карантину та COVID-сертифікатів. Люди вийшли з плакатами та вимагають зупинити «медичний експеримент» та «примусову вакцинацію».

Київ

Під Верховною радою, що у Києві, пройшов мітинг “антивакцинаторів”. Протестувальники вимагали скасувати карантин та відмовитись від примусових щеплень, захистити людство від чіпізації і врятувати «їхніх дітей».

Протестувальники заблокували проїжджу частину по ходу мітингу.

До охорони правопорядку залучали Нацгвардію.

Фото: протест «антивакцинаторів» у Києві (Віталій Носач, РБК-Україна)

Мелітополь

Супротивники вакцинації від коронавірусу зібралися на мітинг. Антивакцинатори вийшли до виконкому заявити, що вони проти медексперименту, і вимагають скасувати обмеження, пов’язані з наявністю щеплення від ковіда.

Поліція намагається встановити організаторів заходу. І повідомляє, що мітингувальники порушують карантин, і можуть бути за це оштрафовані, оскільки зараз «червона зона», а присутні не мають COVID-сертифікатів.

Реакція МОЗ

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко відреагував на мітинг «антивакцинаторів». Він назвав його насмішкою над медиками.

«Зібрання людей, які ми бачимо сьогодні із закликами не вакцинуватися — це, на мій погляд, насмішка над нашими медиками та над родинами, які на жаль, втратили своїх рідних через ковід», — заявив він на брифінгу.

Залиште свій коментар