З вогнища змогли витягти лише кінцівки: в Індії священник зґвалтував, вбив і силоміць кремував 9-річну дівчинку на очах у батьків

З вогнища змогли витягти лише кінцівки: в Індії священник зґвалтував, вбив і силоміць кремував 9-річну дівчинку на очах у батьків

Моторошний інцидент став причиною місцевої люті та національного обурення в Індії, де за останніми даними, кожна четверта жертва зґвалтування — дитина.В Індії спалахнули масові протести через моторошне вбивство 9-річної дівчинки: дитина була зґвалтована індуїстським священником та трьома іншими чоловіками, після чого її вбили та насильно кремували.

Дівчинка жила в селі Нангал, поблизу Делі, походила з далітів (раніше їх називали недоторкані) — історично представників однієї з найбільш пригноблених каст в Індії, і була дочкою бідного подружжя-жебраків.


У неділю, 1 серпня, батько попросив її набрати води з охолоджувача у сусідньому крематорію. Коли дитина не повернулася через годину, її мати отримала дзвінок від священика крематорію і хутко прибула на місце. Там вона знайшла на лавці нерухоме тіло своєї дочки, з синім язиком і синяками в різних місцях та опіками по всій руці, пишуть ЗМІ.

«Коли вона не повернулася протягом години, я пішла її шукати. Я знайшла її у крематорії. Вона лежала на землі. Її губи були синіми, під носом була кров, у неї були синці на руках, а її одяг був мокрий», — розповіла жінка BBC.


Місцевий священник, який за даними ЗМІ є брахманом вищої касти, разом з трьома іншими чоловіками підійшов до жінки і заявив їй, що дитина була уражена електричним струмом, коли набирала воду. Він одразу наполіг на швидкій кремації для дівчинки.

«Він тиснув на мене, щоб негайно кремувати тіло, і відмовляв мене викликати поліцію. Він сказав, що якщо ви зателефонуєте поліції, буде тривала судова справа, моя дочка буде доставлена ​​в лікарню, де поліція та лікарі виймуть її органи і продадуть їх», — розповіла мама загиблої. За словами жінки, їй не лише погрожували, але й пропонували хабар.

Потім священник розпочав кремацію, яка передбачає спалювання тіла, а сім’ю змусили сидіти на відстані. Сім’я протестувала проти кремації, змусивши залучити ще кількох жителів села, які загасили вогонь. Як пише видання Newslaundry, в результаті від дівчинки залишилися лише ноги, частина шкіри голови та частина стегна. Це усе, що жителі змогли витягти, коли погасили вогонь.

Батьки дівчинки стверджують, що чотири працівники крематорію зґвалтували та вбили її. Чоловіків затримали.

Поліцейські підрозділи судово-медичної експертизи перевірятимуть докази, включаючи тілесні рідини з одягу дівчинки, для перевірки заяв про сексуальне насильство. Водночас лікарі, які провели розтин у вівторок, заявили, що спалення тіла унеможливило встановлення причини смерті.

Близько 200 жителів села почали гасити багаття, блокувати дороги та протестувати, закликаючи притягти до відповідальності вбивць дитини.

27-річна громадська активістка Тіна Верма тримає плакат із написом: / © Associated Press

Розплавлені свічки біля таблички на демонстраційному майданчику біля крематорію, де спалили тіло 9-річної дівчинки з найнижчої касти Індії / © Associated Press

Місце похоронного вогнища, де спалили тіло 9-річної дівчинки / © Associated Press

© Associated Press

Маленька дівчинка стоїть біля входу в свій будинок неподалік дому вбитої 9-річної дівчинки / © Associated Press

Головний міністр Делі Арвінд Кейрівал відвідав сім’ю після звинувачення у мовчанні щодо передбачуваного злочину. Він оголосив про компенсацію в розмірі 1 мільйона рупій (13 478 доларів США) для сім’ї та розпорядився провести судовий розгляд.

Даліти, які належать до найнижчої індуїстської кастової ієрархії, є особливо вразливими до таких злочинів і потерпають від дискримінації та гендерного приниження з боку верхніх каст та влади.

У звіті, опублікованому Національним рухом за справедливість (NDMJ), йдеться про близько 400 тисяч випадків насильства, зареєстрованих у період 2009-2018 років, що на 6 % більше, ніж за попереднє десятиліття.

Залиште свій коментар