З Росії до США вирушив дипломатичний літак: Захарова дала пояснення

З Росії до США вирушив дипломатичний літак: Захарова дала пояснення

Вранці 5 березня на сайті моніторингу руху повітряних суден Flight Radar було помічено російський дипломатичний літак із бортовим номером RSD88, що прямував із Санкт-Петербурга у столицю США Вашингтон. У МЗС РФ стверджують, що літак вирушив забрати російських дипломатів.Як свідчить історія польоту дипломатичного судна, 4 березня цей самий літак здійснив переліт із столиці РФ Москви, звідки вилетів о 15:01 за Києвом, до Санкт-Петербурга, де приземлився о 16:09. З того часу повітряне судно перебувало у міжнародному аеропорту Пулково. Причини такого перельоту невідомі та російською владою не коментувалися.

Вранці ж 5 березня о 8:41 літак вилетів у напрямку Вашингтона, минаючи всі закриті для російських літаків європейські країни.


Диплітак РФ із бортовим номером RSD88 на шляху із Санкт-Петербурга до Вашингтона.

Варто зазначити, що саме цим літаком російська делегація літала у Білорусь для переговорів із Україною. За даними ЗМІ, цей літак почали активно використовувати саме після початку російського вторгнення в Україну. 27 лютого він літав із Москви до білоруського Мінська, а 2 березня – до Бреста.

У мережі припустили, що літак могла використати російська влада для того, щоби домовитися з американською владою, або ж для втечі з Росії. Натомість спікерка МЗС РФ Марія Захарова заявила, що літак було відправлено для того, аби забрати звідти дипломатів, яких США оголосили персонами нон ґрата.


Зауважимо, що 2017 року цей борт так само забирав із США російських дипломатів, які потрапили під американські санкції.

Залиште свій коментар