З полону на присягу до сина: вчинок звільненого захисника Маріуполя зворушив українців (відео)

З полону на присягу до сина: вчинок звільненого захисника Маріуполя зворушив українців (відео)

Поява батька виявилася для юного військовослужбовця справжньою несподіванкоюЗвільнення українських захисників із російського полону не перестає бути актуальною темою останніх днів. Не в останню чергу через вчинки самих повернутих військових, які знаходять у собі сили дивувати і надихати. Як, наприклад, один із дев’яти прикордонників, які потрапили під обмін полоненими, — Ігор Кучер. Одразу після приїзду в Україну він рвонув додому, щоб встигнути на військову присягу сина.

Деталі повідомили представники Державної прикордонної служби України. Варто зазначити, що про приїзд батька Кучер-молодший не знав, хоча саме завдяки його прикладу і пішов до армії.


У день, коли хлопець мав озвучити слова присяги на повернути народу України та розпочати своє навчання в академії прикордонної служби, для нього влаштували справжній сюрприз. Під час вітальної промови один із командирів згадав масштабний обмін полоненими, який відбувся напередодні, і уточнив, що додому повернулися й дев’ять прикордонників.

Ігор Кучер зустріч із сином після полону
Ігор Кучер — один із дев’яти прикордонників, повернутих їх полону

«Сьогодні ми запросили і до нас, з дозволу голови Державної прикордонної служби, прибув один із них. Але найголовніше, що у нас у строю перебуває його син, — підвів до важливого моменту військовослужбовець. — Курсант Кучер, до середини!»


Те, наскільки емоційною вийшла зустріч батька та сина, ви можете переконатися особисто, переглянувши відео.

Ігор Кучер із сином на присязі
Сам момент зустрічі

Українці не шкодують слів, щоби висловити свої почуття після подібної новини. Сподіваємося, що всі полонені незабаром повернуться додому в Україну до своїх родин.

Залиште свій коментар