З курсантом, який втратив своїх однокурсників у катастрофі АН-26, сталося диво: «буває один на мільйон»

З курсантом, який втратив своїх однокурсників у катастрофі АН-26, сталося диво: «буває один на мільйон»

Курсант В’ячеслав Золочівський, який був єдиним, хто вижив в катастрофі АН-26, продовжить навчання в Харківському університеті Повітряних сил

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в соцмережі.


«Приголомшливий хлопець! 20-річний курсант Харківського університету Повітряних сил В’ячеслав Золочівський — єдиний дивом вижив в страшній катастрофі Ан-26 в Чугуєві, вирішив продовжити навчання і стати військовим льотчиком», — написав Бутусов.

Він також нагадав, що Золочівський — син військового льотчика, який також тричі потрапляв в авіакатастрофи.

Читайте також:   Дружина Кернеса віддала частину бізнесу матері його єдиної 11-річної доньки Софії

20-річному курсанту вручили медаль «За військову службу» — єдиному живому з його групи.
 

«Але те, що пережив сам В’ячеслав — це диво, диво одне на мільйон. При ударі літака об землю його викинуло з уламків машини, яка при падінні вибухнула. В’ячеслав сидів не в хвості, а в центрі літака. Раптовий удар і В’ячеслава підняло в повітря і сильно кинуло об землю, але він не отримав жодного опіку і жодного перелому», — розповів Бутусов.

Хлопця знайшли очевидці катастрофи майже відразу, і не дивлячись на шок, він знайшов в собі сили говорити. Саме через це очевидці катастрофи АН-26 спершу стверджували, що курсант вистрибнув з літака.

«Тепер травми, гематоми і забої В’ячеслава проходять. І ось він знову готовий і хоче літати. Цвяхи б робити з цих людей… Ось це характер», — додав Бутусов.

Залиште свій коментар