Зґвалтування в Кагарлику: слідство змінило підозру копам

Зґвалтування в Кагарлику: слідство змінило підозру копам

Слідство змінило кваліфікацію злочину двом підозрюваним колишнім поліцейським у справі про зґвалтування в Кагарлику.

Про це повідомив прокурор у справі Валерій Смирнов, передає «Громадське радіо». Зараз Сергія Сулиму та Миколу Кузіва підозрюють у зґвалтуванні групою осіб і в катуванні за попередньою змовою групою осіб. З кваліфікації зникло перевищення повноважень працівником правоохоронного органу.


«365-ту перекваліфікували на 127-му. Перекваліфікували на більш точну норму, яка відображає об’єктивну та суб’єктивну сторони кримінального злочину», – сказав Смирнов.

Читайте також:   Проти поліцейських з Кагарлика було 12 скарг, в тому числі й про насильство

Він додав, що у справі призначили приблизно дев’ять експертиз, деякі вже провели.

Раніше ексоперуповноваженому Кагарлицького відділення поліції Сергію Сулимі повідомили про підозру в зґвалтуванні групою осіб, його колишньому начальнику Миколі Кузіву – у співучасті в груповому зґвалтуванні та в перевищенні службових повноважень.


У повідомленні ДБР про затримання поліцейських була інформація про застосування тортур до потерпілих. У підозрах, що вручили наприкінці травня, такої кваліфікації вже не було.

Читайте також:   Давав "останній шанс": 16-річний підліток розказав, чому він вбив батьків та 8-річного брата

«Підозра було початковою. Надалі ми проводили досудове розслідування, і продовжуємо його проводити. І даємо більш точну правову оцінку», – пояснив прокурор.

Залиште свій коментар